KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

Edip BAYİZİT

Yönetim Kurulu Başkanı

Lisan Eğitimi Avusturya’da tamamlamış. 1986 yılından beri sektörün içerisinde yer almaktadır. 1991 yılında Avusturya’da WEDCO, 2000 yılında Türkiye WEDCO firmasını kurmuştur. 2003 yılında Türkiye’de KAPCO KAPLAMA firmasını kurarak Türkiye’deki yatırımlarını arttırmıştır. Günümüzde artan yatırımları ile birlikte Türkiye’de KAPCO KAPLAMA ve MİLMAK METAL, Avusturya, Polonya ve Sırbistan’da WEDCO adı ile sektöre katkı sağlamaktadır.

Özcan BİLİCİ

CEO

Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik lisans bölümünden mezun olmuştur. Kariyer tecrübesini PVD kaplamalar konusunda kazanmış ve Türkiye’de PVD kaplamanın öncülerinden biri olup, 30 yılı aşkın bir süredir kaplama sektöründe iş hayatını devam ettirmektedir. 2013 yılında göreve başladığı firmamız bünyesinde CEO olarak görevini sürdürmektedir.

Recep KARACA

Satış Sorumlusu

Anadolu Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi bölümünden mezun, 17 yıllık iş tecrübesinin 12 yılını Wedco Group bünyesinde talaşlı imalat, karbür kesici takım ve PVD kaplama alanında kazanmıştır. Kapco Kaplama da Satış Sorumlusu olarak görev almaktadır.

Mehmet Fatih ERİŞ

Üretim Sorumlusu

Lisans eğitimini 2018 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İmalat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Çalışma hayatına 2018 yılında sektörde öncü kesici takım firmasında üretim mühendisi olarak başlamış ve sonrasında KAPCO Kaplama firmasında Kalite Mühendisliği, ardından Üretim Sorumlusu olarak çalışma hayatına devam etmektedir.